activEK – Centrum Zdrowego Człowieka

Aktualności

Projekt badawczy rozcięgna podeszwowego.

ActivEK – centrum zdrowego człowieka wraz z Wyższą Szkołą Zarządzania w Gdańsku informują o rozpoczęciu projektu badawczego realizowanego w ramach współpracy z grupami biegowymi. Zostaną przeprowadzone bezpłatne  badania dla grupy 20 osób (10 kobiet i 10 mężczyzn). Badaniami objęte zostaną osoby, które zmagają się z zapaleniem rozcięgna podeszwowego.

W ramach projektu badawczego wykonane zostaną m.in. badania USG, subiektywne palpacyjne badanie wykonane przez fizjoterapeutę oraz badanie podoskopowe.  Osoby zakwalifikowane do projektu zostaną objęte darmową rehabilitacją: zabiegi fizykoterapeutyczne i kinezyterapia, przez okres 4 tygodni (12 sesji terapeutycznych).  Osoby zainteresowane, mające wcześniej do czynienia z zapaleniem rozcięgna podeszwowego lub osoby, które odczuwają dolegliwości występujące w w/w jednostce chorobowej, m.in. : – występowanie bólu samoistnego i pojawiającego się przy dotykaniu okolicy przyśrodkowej (wewnętrznej) strony pięty – przy przyczepie rozcięgna podeszwowego; – ból jest najbardziej nasilony przy stawianiu pierwszych kroków, zmniejsza się w miarę „rozchodzenia” się a nasila znów przy dłuższym chodzeniu czy przeciążeniu; zapraszamy do kontaktu e-mailowego z osobami realizującymi projekt: Ewą Kucharską: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  Krzysztofem Felskim: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dołączamy ankietę, którą należy wypełnić i odesłać w terminie do 27.03.2016r. na wyżej wymienione adresy e-mail. Prosimy również zaznajomić się z regulaminem projektu.

logosactivek.png

Oferta

opinie-trojmiasto-png.png

Kontakt

activEK – Centrum Zdrowego Człowieka
81-584 Gdynia - Mały Kack
ul. Olgierda 125a/2 (I  piętro)

tel. kom. +48 501 546 150
e-mail: ek@acivek.pl

Fizjoterapia uroginekologiczna
tel. +48 506 134 266

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copyright © 2024 ACTIVEK – CENTRUM ZDROWEGO CZŁOWIEKA.