activEK – Centrum Zdrowego Człowieka

Aktualności

Treningi motoryczne dla dzieci i młodzieży

Od dłuższego czasu obserwujemy, jak poważne konsekwencje ma konieczność przebywania na kwarantannach i zdalne nauczanie. Problem dotyczy wielu dzieci i młodzieży, a skutki są widoczne gołym okiem: otyłość, osłabienie mięśni, wady postawy, obniżona sprawność motoryczna i wytrzymałość organizmu.
 
Chcąc temu zaradzić proponujemy grupowe treningi motoryczne, ściśle dopasowane do potrzeb i możliwości młodych ludzi. Wiemy, że praca w grupie bardziej motywuje do pracy, nie każdy również potrzebuje indywidualnej terapii. Za to na pewno na naszych treningach obciążenia treningowe i proponowane formy ruchu będą indywidualnie dobrane, biorąc pod uwagę wiek ćwiczącego, poziom sprawności fizycznej i konieczność wzmacniania określonych grup mięśniowych.
 
Zajęcia będą prowadzone na najwyższym poziomie, a gwarantuje to m.in. osoba prowadząca:
Emilia Radke-Bartyś


 
Pasjonatka zdrowego stylu życia i spędzania wolnego czasu na łonie natury. Ukończyła AWFiS w Gdańsku na kierunku wychowanie fizyczne oraz kinezygerontoprofilaktyka. 0d 2000 roku instruktor fitness i instruktor tańca ludowego.
Aktywizacja dzieci i młodzieży stała się dla niej głównym celem pracy. Kształtowania w młodych ludziach potrzeby ruchu jako radości, rozładowania emocji i rozbudzenia pasji na całe życie.
Na co dzień pogodna, życzliwa i uśmiechnięta. Obecnie zakochana w holistycznym treningu BODYART, deepWORK oraz marszu z kijami. Poza tym instruktor OM Fitness dla dzieci, OM Stretching, OM 3/4Step
i 3/4 Dance, OM Bosu, OM Rozluźnianie powięzi, OM trening koordynacji z ovo ball, OM wzmacnianie mm. brzucha, OM Zdrowy kręgosłup i Pilates.
 
OBECNIE ZBIERAMY ZAPISY NA ZAJĘCIA
 
we wtorki o godzinie:
 
grupa 1 – 18.10 – uczniowie szkół podstawowych
grupa 2 – 19.10 – uczniowie szkół ponad podstawowych
 
Grupy są max. 6 osobowe (nigdy nie ma więcej dzieci- zdarza się natomiast, że bywa mniej).
 
Minimalna liczba ćwiczących na zajęciach to 3 osoby.
 
Miejsce: Gabinet activEK - Centrum Zdrowego Człowieka, ul. Szyprów 4a, Gdynia Orłowo
 
Koszt zajęć: 160 zł - 4 zajęcia w miesiącu (cena pojedynczych zajęć w karnecie = 40 zł)
 
Chcemy stworzyć w miarę stałe grupy, tak by móc nie tylko dobrze ćwiczyć, ale również się zaprzyjaźnić stąd płacimy za miesiąc z góry.
Ale...
Czasem bywa tak, że nie możecie być obecni, dlatego będzie możliwość zastępstw- tzn. jeśli nie możecie być na zajęciach, możecie sprzedać/ odstąpić swoją wejściówkę innej osobie.
W semestrze możliwe jest 1-razowe odrobienie zajęć, po wcześniejszym powiadomieniu o nieobecności,
w dodatkowym terminie wyznaczonym przez organizatora zajęć.
 
Liczba miejsc niestety jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność wpłat.
 
Zapraszamy do naszej ruchowej przygody!
 
Zgłoszenie należy wysłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

logosactivek.png

Oferta

opinie-trojmiasto-png.png

Kontakt

activEK – Centrum Zdrowego Człowieka
ul. Szyprów 4 (obok osiedla Nowe Orłowo)
81-561 Gdynia Orłowo

tel. kom. +48 501 546 150
e-mail: ek@acivek.pl

Fizjoterapia uroginekologiczna
tel. +48 506 134 266

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copyright © 2023 ACTIVEK – CENTRUM ZDROWEGO CZŁOWIEKA.