activEK – Centrum Zdrowego Człowieka

Aqua aerobic

TERAPIA RUCHOWA

Aqua aerobic to aktywność fizyczna stanowiąca formę czynnego wypoczynku. Znakomicie wpływa na poprawę kondycji i modelowanie sylwetki, a przy tym, jest bardzo przyjemny!

Jego zadaniem jest m.in. odprężenie po pracy, regeneracja sił, utrzymanie sprawności fizycznej oraz dobrego stanu zdrowia. Powoduje m.in. wzrost tolerancji na wysiłek fizyczny oraz zwiększenie siły mięśniowej stabilizującej stawy. Jest jednym z czynników przyczyniających się do zapobiegania chorobom cywilizacyjnym.
Zalecany jest m.in. przy profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji chorób układu krążenia i narządu ruchu oraz walce z otyłością. Żeby uczestniczyć w takich zajęciach wcale nie trzeba umieć pływać. Jest to fantastyczna forma przyzwyczajenia się do wody i pozbycia się lęku, jeśli dopiero planujemy naukę pływania.

Zajęcia przebiegają w rytm muzyki, która nadaje odpowiednie tempo oraz dodatkowo mobilizuje do wykonywania wysiłku. Ćwiczenia są wykonywane w grupie, co jest dodatkowym elementem motywującym, by wykrzesać z siebie więcej energii niż przy pływaniu. Zajęcia prowadzone są z przyborami np. makaronami, dyskami, hantlami. Są też pasy wypornościowe, dzięki którym możemy ćwiczyć nie dotykając dna basenu. Zapewniają one komfort przebywania nawet na głębokiej wodzie osobom nieumiejącym pływać. Wyjątkowe właściwości wody, która zmniejsza wagę zanurzonego ciała ludzkiego o ok. 90% sprawiają, że jest to trening bezpieczny i efektywny, nie powoduje obciążenia stawów osoby ćwiczącej więc jest dostępny dla wszystkich.

Oprócz zajęć aqua aerobiku oferuję również naukę i doskonalenie pływania. Zajęcia są dostosowane do wieku, sprawności psychomotorycznej i posiadanych umiejętności. W sprawie ustalenia terminu, miejsca i ceny  indywidualnej lekcji pływania proszę o kontakt telefoniczny.
Aqua aerobic to aktywność fizyczna stanowiąca formę czynnego wypoczynku. Znakomicie wpływa na poprawę kondycji i modelowanie sylwetki, a przy tym, jest bardzo przyjemny!

NAUKA PŁYWANIA

Oprócz zajęć aqua aerobiku oferujemy również naukę i doskonalenie pływania

W sprawie ustalenia terminu, miejsca i ceny indywidualnej lekcji pływania proszę o kontakt telefoniczny pod numerem +48 501 546 150
activek_nauka-plywania.jpg

Film z naszym udziałem o AQUA AEROBIC

Zapraszam do przeczytania i obejrzenia materiału przygotowanego przez portal trojmiasto.pl.
Oczywiście materiał przygotowany w oparciu o nasze doświadczenie.
logosactivek.png

Oferta

opinie-trojmiasto-png.png

Kontakt

activEK – Centrum Zdrowego Człowieka
ul. Szyprów 4 (obok osiedla Nowe Orłowo)
81-561 Gdynia Orłowo

tel. kom. +48 501 546 150
e-mail: ek@acivek.pl

Fizjoterapia uroginekologiczna
tel. +48 506 134 266

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copyright © 2023 ACTIVEK – CENTRUM ZDROWEGO CZŁOWIEKA.