Rehabilitacja i fizykoterapia

Masaż uciskowy sekwencyjny

ODNOWA BIOLOGICZNA

Masaż uciskowy sekwencyjny ma działanie oczyszczające i detoksykujące, doskonale wspomaga walkę z cellulitem i zbędnymi kilogramami.

To masaż z wykorzystaniem zmiennego ciśnienia w mankiecie zakładanym na masowaną okolicę. Ma na celu pobudzenie przepływu płynu limfatycznego – ma działanie oczyszczające i detoksykujące, doskonale wspomaga walkę z cellulitem i zbędnymi kilogramami.
 
  • w likwidacji cellulitu;
  • skuteczne wspomaganie terapii odchudzających i odmładzających;
  • metoda masażu poprawiająca jakość tkanki skórnej i tkanek podskórnych;
  • stymulacja procesów przemiany materii;
  • przyśpieszenie regeneracji organizmu po dużych wysiłkach fizycznych
Aqua aerobic to aktywność fizyczna stanowiąca formę czynnego wypoczynku. Znakomicie wpływa na poprawę kondycji i modelowanie sylwetki, a przy tym, jest bardzo przyjemny!

Przeciwwskazania:

Masaż uciskowy sekwencyjny przeciwskazany jest przy schorzeniach serca i układu naczyniowego (zapalenie żył głębokich, zakrzepica, niewydolność serca, niewyrównane ciśnienie tętnicze), po przeszczepach, w chorobach nowotworowych, chorobach zapalnych skóry w stanie zaostrzenia i rany, zapaleniach bakteryjnych i wirusowych, w gorączce, stanie po operacji chirurgicznej (do czasu zupełnego wyzdrowienia), w ciąży.

logosactivek.png

Oferta

opinie-trojmiasto-png.png

Kontakt

activEK – Centrum Zdrowego Człowieka
81-584 Gdynia - Mały Kack
ul. Olgierda 125a/2 (I  piętro)

tel. kom. +48 501 546 150
e-mail: ek@acivek.pl

Fizjoterapia uroginekologiczna
tel. +48 506 134 266

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copyright © 2024 ACTIVEK – CENTRUM ZDROWEGO CZŁOWIEKA.