ACTIVEK – CENTRUM ZDROWEGO CZŁOWIEKA

Nasz zespół

NEUROTERAPEUTKA, TERAPEUTKA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ, TERAPEUTKA RĘKI, TERAPEUTKA WAD POSTAWY, SPECJALISTA ŻYWIENIA CZŁOWIEKA I DIETETYKI, MASAŻYSTA, INSTRUKTOR,

EWA
Doktor nauk o kulturze fizycznej.
Neuroterapeutka.
Specjalista żywienia człowieka i dietetyki.

EWA
Doktor nauk o kulturze fizycznej.
Neuroterapeutka.
Specjalista żywienia człowieka i dietetyki.

ewa-gdask.jpg

Wykładowca:

Wykładowca:

 • Przedmiotu „Podstawy kształcenia ruchowego i metodyka nauczania ruchu” w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku fizjoterapia.
 • Przedmiotu "Kinezjologia", „Żywienie i wspomaganie w sporcie”, „Dietetyka” i „Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu” w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Absolwentka:

Absolwentka:

 • Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
 • Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

oraz:

oraz:

 • neuroterapeuta
 • terapeuta integracji sensorycznej
 • psychodietetyk
 • trener gimnastyki sportowej (II klasa)
 • specjalista gimnastyki korekcyjnej
 • specjalista terapii ręki
 • instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik, a od kilku lat specjalizująca się w prowadzeniu zajęć aqua aerobiku
 • instruktor sportu w żeglarstwie deskowym
 • instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością narciarstwo zjazdowe
 • instruktor dyscypliny sportu pływanie
 • instruktor Nordic Walking Polska
 • trener szkoleń outdoor
 • żeglarz jachtowy
 • mianowany nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
 • mówi o sobie, że jest za dobra na byle jakość, stąd usługi przez nią świadczone są zawsze na wysokim poziomie
 • w pracy zawsze służy pomocą i dobrą radą
 • wszechstronna instruktorka, która regularnie poszerza swoją wiedzę, podnosi kwalifikacje i doskonali umiejętności
 • potrafi w rzetelny i przystępny sposób przekazać zdobytą wiedzę
 • autorka publikacji naukowych z zakresu koordynacji i równowagi ciała człowieka

MASAŻYSTA, REHABILITANT

KRZYSZTOF
Magister rehabilitacji ruchowej.

KRZYSZTOF
Magister rehabilitacji ruchowej.

krzysztof-felski.jpg
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Ukończył podyplomowe studia z wychowania fizycznego w AWFiS w Gdańsku oraz na Politechnice Gdańskiej, Wydziale Zarządzania i Ekonomii - Podyplomowe Studium Pedagogiczne.
Nauczyciel i wykładowca przedmiotów związanych z masażem, rehabilitacją ruchową, aktywnością fizyczną.
Charakteryzuje się dużą empatią, która w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem zawodowym skutkuje bardzo dobrymi efektami terapeutycznymi.
Jest pasjonatem aktywnego stylu życia. Uwielbia wspinaczki górskie, biegi, pływanie. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, a niepełnosprawność jest w głowie, bo ciało zawsze można usprawnić.

FIZJOTERAPIA GINEKOLOGICZNA I POŁOŻNICZA

EWA
Fizjoterapia ginekologiczna i położnicza

EWA
Fizjoterapia ginekologiczna i położnicza

dr_ewa.jpg
dr n. med. Ewa Grymel – Kulesza  uzyskała tytuł magistra fizjoterapii na Katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego w 2005 roku. Po ukończeniu studiów przeprowadziła się na wybrzeże, gdzie podjęła pierwszą pracę w Pomorskim Centrum Reumatologicznym im. dr Jadwigi Titz – Kosko. W 2009 rozpoczęła studia trzeciego stopnia w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym zakończone obroną pracy doktoranckiej pt.: Ocena wpływu elektrostymulacji typu TENS na przebieg porodu naturalnego w porównaniu do wpływu imersji wodnej na przebieg porodu. Były to pierwsze polskie badania dotyczące skuteczności metody TENS w uśmierzaniu bólu porodowego.

Od 2012 r. prowadzi szkolenia dla ciężarnych, ale także dla pracowników oddziałów położniczych w całej Polsce, z zakresu stosowania TENS w czasie porodu. W czasie studiów pracowała na oddziale położniczym i sali porodowej w Klinice Położnictwa GUMed. W czasie swojej pracy towarzyszyła kobietom przy porodach, a także zajmowała się fizjoterapią kobiet po porodzie. Jednocześnie od 2008 roku jest zatrudniona na w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku, najpierw jako wykładowca, a po obronie doktoratu jako adiunkt na wydziale Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu. Między 12.20115 a 09.2016 pełniła również funkcję prodziekana ds. studentów w tejże szkole.
Była wykładowcą na licznych kursach organizowanych przez Fundację Rodzić po Ludzku. Współpracuje ze szkołami rodzenia z Trójmiasta, prowadząc dla ciężarnych warsztaty obejmujące swą tematyką profilaktykę wysiłkowego nietrzymania moczu i fizjoterapii połogowej. Ukończyła wiele kursów dotyczących fizjoterapii kobiet w ciąży i połogu, lecz w dalszym ciągu aktywnie poszukuje wiedzy i szkoli się dalej. Jest autorką i współautorką wielu artykułów oraz tematów wystąpień na krajowych i międzynarodowych konferencjach.
Od 2015 roku prowadzi również własną działalność gospodarczą, której główną dziedziną jest fizjoterapia ginekologiczna i położnicza, ale również pomoc przy porodach. Jest promotorką kilkudziesięciu prac licencjackich.

kontakt: 506134266

FIZJOTERAPIA NIEMOWLĄT I MAŁYCH DZIECI


Fizjoterapeuta niemowląt i małych dzieci


Fizjoterapeuta niemowląt i małych dzieci

fizjoterapia-niemowlt.jpg
Natalia Dzido 
Jestem absolwentką Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy
i Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie zdobyłam tytuł magistra fizjoterapii.
Pracowałam z dziećmi z obciążeniami neurologicznymi oraz genetycznymi, wadami stóp, zaburzeniami rozwoju motorycznego, nieprawidłowym rozkładem napięcia mięśniowego, niemowlętami z asymetrią oraz wcześniakami.
Od początku mojej pracy zawodowej staram się skupić na terapii niemowląt, ponieważ jest to dziedzina, która sprawia mi największą radość oraz wielką satysfakcję.
Jeśli mają Państwo wątpliwości jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja Waszego maluszka, zapraszam na konsultację.
Na spotkaniu nauczę m.in. jak, w prawidłowy sposób, podnosić, nosić, odkładać, przewijać i bawić się z pociechą aby wspomóc jego rozwój ruchowy.
Uczę rodzica także masażu Shantala, który poprawia trawienie, zapobiega kolkom, wycisza, reguluje sen, pozwala maluszkowi poznać i poczuć swoje ciało, wzmacnia więź rodzic-dziecko, a także wzmacnia układ odpornościowy dziecka.
Staram się cały czas podnosić swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo
w szkoleniach i kursach.
Poniżej przedstawiam kursy, które ukończyłam:
- NDT Bobath Basic
- NDT Bobath Baby
-Trójpłaszczyznowa Terapia Manualna Wad Stóp u Dzieci na podstawach neurofizjologicznych- metoda „Zukunft- Huber”
- Elastyczny terapeutyczny taping w pediatrii
- Masaż ShantalaZapraszam do kontaktu pod nr tel. 608352668

LOGOPEDA

WIKTORIA
Muzykoterapeutka

dd481f2f-3cbf-4c54-b2ec-ed5b5427b590.jpg
Wiktoria Walerczyk - certyfikowana muzykoterapeutka MT-C przez Polskie Stowarzyszenie Muzykoterapeutów. Absolwentka i studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na specjalności Muzykoterapia. Aktywnie uczestniczy w kursach oraz warsztatach muzykoterapeutycznych - zarówno w Polsce jak i w Europie.
Na bieżąco aktualizuje swoją wiedzę w czasie konferencji oraz sympozjów, na których nierzadko także przedstawia swój punkt widzenia w formie różnego rodzaju wystąpień i wykładów.
Jest autorką programu muzykoterapeutycznego w Laboratorium Innowacji Społecznej.
Jest również terapeutką z uprawnieniami do prowadzenia Logorytmiki. 
 
Wiktoria specjalizuje się w pracy z dziećmi z trudnościami rozwojowymi (m.in. spektrum autyzmu, niepełnosprawność intelektualna, ADHD), a także dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz niepełnosprawnością ruchową. 
 
Swoje doświadczenie zdobywała w czasie licznych praktyk w Środowiskowych Domach Samopomocy oraz w Gdyńskiej Fundacji "Dom Marzeń", Centrum Terapii i Rozwoju "Przystań na Rozwój". 

INSTRUKTOR PILATES

ANIA
Pasjonatka aktywność fizycznej w jej prozdrowotnej formie.

ANIA
Pasjonatka aktywność fizycznej w jej prozdrowotnej formie.

pilates.jpg
Pasjonatka aktywność fizycznej w jej prozdrowotnej formie.
Fitnessowo wykształcona przez ProFi Fitness School ( Aerobics &Step Instructor, Stretching Instructor,TBC) oraz Pilatesowo przez Body Balanced Pilates School (Praca na matach I i II stopień, Grupa Zwiększonego Ryzyka : Senior, Zdrowy kręgosłup, Trener Personalny CORE).
 
Nastawiona na rozwój i pogłębianie wiedzy w kierunku terapii dlatego ukończyła Akademię Zdrowego Kręgosłupa Open Mind i jest certyfikowanym Trenerem Terapeutą o specjalizacji ‘Kręgosłup i Senior’.
Funkcjonuje w trybie szkoleń i warsztatów – Trening Mięśni Dna Miednicy, Metoda Feldenkraisa, Praca z Powięzią, Pilates w rehabilitacji , Pilates z przyborami czy Warsztaty Terapeutyczne.
 
Miłośniczka akcesoriów sportowych- zakochana w piłkach wszelkiego rozmiaru, rollerach, obręczach i taśmach oporowych. Praktykuje Pilates Klasyczny który postrzega jako ‘bodziec dla ciała ‘ dlatego jeśli potrzebujesz WYZWANIA to jej urozmaicony i nieszablonowy trening ‘głębokiej stabilizacji’ Ci go zapewni.

AJURWEDA

DOROTA
kosmetolog, specjalista holistycznych terapii skoncentrowanych na twarzy

DOROTA
kosmetolog, specjalista holistycznych terapii skoncentrowanych na twarzy

Image
Prof. Dorota Kamińska-Jones jest kosmetologiem, specjalistą holistycznych terapii skoncentrowanych na twarzy. Jest certyfikowaną w Indiach konsultatką Ajurwedy, kosmetologiem ajurwedyjskim, refleksologiem twarzy, certyfikowaną w Wielkiej Brytanii trenerką jogi twarzy. Traktuje człowieka holistycznie, wedle rozumienia Ajurwedy, że człowiek to całość, mikrokosmos składający się z ciała, rozumu i duszy. Wiele problemów zdrowotnych ma swoje źródło w zaburzeniach równowagi na wielu poziomach, z których część może być zupełnie nieuświadomiona. Podejście holistyczne pozwala na pełniejsze zrozumienie własnego organizmu i podjęcie odpowiednich działań.

PSYCHOLOG


Psycholog, psychoterapeuta, interwent kryzysowy


Psycholog, psychoterapeuta, interwent kryzysowy

zdjcie.jpg

Monika Jażdziewska - Psycholog specjalizująca się głównie w pracy z dziećmi i ich rodzicami, terapeuta TSR, trener TUS oraz trener Metod Relaksacyjnych, szkoleniowiec.

Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Posiada kwalifikacje w prowadzeniu mediacji. Jest wieloletnim trenerem treningu umiejętności społecznych i metod relaksacyjnych dla dzieci. Ukończyła Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniu I i II stopnia oraz większość szkoleń specjalistycznych dotyczących tego nurtu.
Na co dzień specjalizuje się w pracy z dziećmi i wspomaganiu rodziców.
Brała też udział w wielu projektach UE jako specjalista ds. szkoleń oraz jako trener i terapeuta.
Swoją wiedzę nieustannie poszerza biorąc udział w szkoleniach psychologiczno – terapeutycznych.
Kocha pracę z dziećmi i wykorzystuje w niej swoją praktykę kliniczną oraz bogate doświadczenie.
Prywatnie mama cudownych bliźniaków Zosi i Jasia.
Uwielbia konie oraz taniec.
logosactivek.png

Oferta

opinie-trojmiasto-png.png

Kontakt

activEK – Centrum Zdrowego Człowieka
ul. Szyprów 4 (obok osiedla Nowe Orłowo)
81-561 Gdynia Orłowo

tel. kom. +48 501 546 150
e-mail: ek@acivek.pl

Fizjoterapia uroginekologiczna
tel. +48 506 134 266

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copyright © 2023 ACTIVEK – CENTRUM ZDROWEGO CZŁOWIEKA.