ACTIVEK – CENTRUM ZDROWEGO CZŁOWIEKA

Nasz zespół

NEUROTERAPEUTKA, TERAPEUTKA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ, TERAPEUTKA RĘKI, TERAPEUTKA WAD POSTAWY, SPECJALISTA ŻYWIENIA CZŁOWIEKA I DIETETYKI, MASAŻYSTA, INSTRUKTOR,

EWA
Doktor nauk o kulturze fizycznej.
Neuroterapeutka.
Specjalista żywienia człowieka i dietetyki.

EWA
Doktor nauk o kulturze fizycznej.
Neuroterapeutka.
Specjalista żywienia człowieka i dietetyki.

ewa-gdask.jpg

Wykładowca:

Wykładowca:

 • Przedmiotu „Podstawy kształcenia ruchowego i metodyka nauczania ruchu” w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku fizjoterapia.
 • Przedmiotu "Kinezjologia", „Żywienie i wspomaganie w sporcie”, „Dietetyka” i „Kształcenie ruchowe i metodyka nauczania ruchu” w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Absolwentka:

Absolwentka:

 • Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
 • Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

oraz:

oraz:

 • neuroterapeuta
 • terapeuta integracji sensorycznej
 • psychodietetyk
 • trener gimnastyki sportowej (II klasa)
 • specjalista gimnastyki korekcyjnej
 • specjalista terapii ręki
 • instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik, a od kilku lat specjalizująca się w prowadzeniu zajęć aqua aerobiku
 • instruktor sportu w żeglarstwie deskowym
 • instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością narciarstwo zjazdowe
 • instruktor dyscypliny sportu pływanie
 • instruktor Nordic Walking Polska
 • trener szkoleń outdoor
 • żeglarz jachtowy
 • mianowany nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi
 • mówi o sobie, że jest za dobra na byle jakość, stąd usługi przez nią świadczone są zawsze na wysokim poziomie
 • w pracy zawsze służy pomocą i dobrą radą
 • wszechstronna instruktorka, która regularnie poszerza swoją wiedzę, podnosi kwalifikacje i doskonali umiejętności
 • potrafi w rzetelny i przystępny sposób przekazać zdobytą wiedzę
 • autorka publikacji naukowych z zakresu koordynacji i równowagi ciała człowieka

TERAPEUTA, MASAŻYSTA, SPECJALISTA W PRACY Z CIAŁEM

KRZYSZTOF
Magister rehabilitacji ruchowej.

KRZYSZTOF
Magister rehabilitacji ruchowej.

krzysztof-felski.jpg
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Ukończył podyplomowe studia z wychowania fizycznego w AWFiS w Gdańsku oraz na Politechnice Gdańskiej, Wydziale Zarządzania i Ekonomii - Podyplomowe Studium Pedagogiczne.
Nauczyciel i wykładowca przedmiotów związanych z masażem, rehabilitacją ruchową, aktywnością fizyczną.
Charakteryzuje się dużą empatią, która w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem zawodowym skutkuje bardzo dobrymi efektami terapeutycznymi.
Jest pasjonatem aktywnego stylu życia. Uwielbia wspinaczki górskie, biegi, pływanie. Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych, a niepełnosprawność jest w głowie, bo ciało zawsze można usprawnić.

FIZJOTERAPIA

MAŁGORZATA
Fizjoterapeuta

MAŁGORZATA
Fizjoterapeuta

20201204_140254-pn4niikj6io612t1zdvdhwhkeudfalo3v1218qfwq8.jpg

Jestem Absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku i Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Z pacjentami pracuje od 2006 roku a nauczycielem akademickim jestem od 2008 roku.

Jestem specjalistką fizjoterapii po wielu kursach i szkoleniach, wielokrotną asystentką na kursach NDT Bobath oraz instruktorką Globalnej Terapii Stopy. Holistyczne podejście do Pacjenta, interdyscyplinarna burza mózgów planujac terapię i indywidualny plan działania modyfikowany na bieżąco to mnie charakteryzuje.

Małgorzata Sochanek
tel. 792 828 285

PEDAGOG

ALICJA
pedagog, pedagog specjalny, trener

ALICJA
pedagog, pedagog specjalny, trener

kuchnowska2.jpg

Licencjonowany Pedagog z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej które ukończyła w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Ponadto ukonczyła studia magisterskie o kierunku Pedagogika Specjalna wczesne wspomaganie dziecka z niepełnosprawnością na Uniwersytecie Gdańskim oraz ukończyła studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej, a także Oligofrenopedagogikę.
Ukończyła kursy pedagogiczne takie jak Trening Umiejętności Społecznych, Terapie Ręki, Trening Umiejętności Grafomotorycznych, Trener zajęć Sensoplastyka®, szkolenie z Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.
Prywatnie otwarta, wesoła, łatwo nawiązująca kontakty.

Alicja Kuchnowska
505 892 362

PSYCHOLOG, TERAPEUTA

MONIKA
psycholog, terapeuta, mediator, trener TUS I i II stopnia oraz trener TUS dla nastolatków, praktyk Metody Kids Skills

MONIKA
psycholog, terapeuta, mediator, trener TUS I i II stopnia oraz trener TUS dla nastolatków, praktyk Metody Kids Skills

monika.jpg

Studia magisterskie ukończyła na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Jest absolwentką studiów podyplomowych: Mediacje sądowe i pozasądowe; Przygotowanie pedagogiczne do wykonywania zawodu psychologa. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych Psychotraumatologia na Uniwersytecie Gdańskim.

Ukończyła liczne szkolenia, m.in.: Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR I i II stopień), Kids Skills- Dam Radę oraz Jestem z Ciebie dumny oraz inne specjalistyczne szkolenia z TSR (Depresja jako sygnał; TSR w obliczu lęku; Praca w oparciu o relacje w diadzie; Praca z rodziną w obliczu rozwodu; TSR w pracy z dzieckiem i rodziną). Ukończyła I i II stopień Trenera Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) dla dzieci i dla nastolatków oraz Trenera Metod Relaksacyjnych dla dzieci i Trenera Regulacji Emocji Dziecka. Zdobyła I stopień szkolenia na Terapeutę Integracji Sensorycznej.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi przedszkolnymi i szkolnymi oraz z rodzicami.

Od 5 lat prowadzi Treningi Umiejętności Społecznych dla dzieci, warsztaty dla rodziców oraz dla rodziców z dziećmi „Rodzicowe Love”.

Pracuje terapeutycznie z dziećmi indywidualnie oraz grupowo. Prowadzi konsultacje dla rodziców. Pracuje w trzech państwowych przedszkolach.

Specjalizuje się w pomocy dzieciom z ADHD, spektrum autyzmu, niepełnosprawnościami intelektualnymi oraz innymi zaburzeniami rozwojowymi, pracuje z dziećmi z zaburzeniami lękowymi, emocjonalnymi oraz niedostosowaniem społecznym.

Prywatnie mama 10-letnich bliźniaków. Kocha taniec , psy i konie. Wolny czas spędza ze swoimi dziećmi oraz na długich spacerach z psem.

W Activku - Centrum Zdrowego Człowieka prowadzi prowadzi zajęcia krótkoterminowej terapii psychologicznej w nurcie TSR, indywidualne spotkanie terapeutyczne z dziećmi, konsultacje z rodzicami oraz rodzinami. Realizuje konsultacje, warsztaty i szkolenia dla rodziców i nauczycieli oraz warsztaty dla dzieci z rodzicami.

Monika Jażdziewska
692 430 044

FIZJOTERAPIA NIEMOWLĄT I MAŁYCH DZIECI

NATALIA
Fizjoterapeuta niemowląt i małych dzieci

NATALIA
Fizjoterapeuta niemowląt i małych dzieci

fizjoterapia-niemowlt.jpg

Natalia Dzido 

Jestem absolwentką Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy

i Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie zdobyłam tytuł magistra fizjoterapii.

Pracowałam z dziećmi z obciążeniami neurologicznymi oraz genetycznymi, wadami stóp, zaburzeniami rozwoju motorycznego, nieprawidłowym rozkładem napięcia mięśniowego, niemowlętami z asymetrią oraz wcześniakami.

Od początku mojej pracy zawodowej staram się skupić na terapii niemowląt, ponieważ jest to dziedzina, która sprawia mi największą radość oraz wielką satysfakcję.

Jeśli mają Państwo wątpliwości jak powinna wyglądać prawidłowa pielęgnacja Waszego maluszka, zapraszam na konsultację.
Na spotkaniu nauczę m.in. jak, w prawidłowy sposób, podnosić, nosić, odkładać, przewijać i bawić się z pociechą aby wspomóc jego rozwój ruchowy.

Uczę rodzica także masażu Shantala, który poprawia trawienie, zapobiega kolkom, wycisza, reguluje sen, pozwala maluszkowi poznać i poczuć swoje ciało, wzmacnia więź rodzic-dziecko, a także wzmacnia układ odpornościowy dziecka.

Staram się cały czas podnosić swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo

w szkoleniach i kursach.
Poniżej przedstawiam kursy, które ukończyłam:

 • NDT Bobath Basic

 • NDT Bobath Baby

 • Trójpłaszczyznowa Terapia Manualna Wad Stóp u Dzieci na podstawach neurofizjologicznych- metoda „Zukunft- Huber”

 • Elastyczny terapeutyczny taping w pediatrii

 • Masaż Shantala

Natalia Dzido
608352668

FIZJOTERAPIA GINEKOLOGICZNA I POŁOŻNICZA

EWA
Fizjoterapia ginekologiczna i położnicza

EWA
Fizjoterapia ginekologiczna i położnicza

dr_ewa.jpg

dr n. med. Ewa Grymel – Kulesza  uzyskała tytuł magistra fizjoterapii na Katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego w 2005 roku. Po ukończeniu studiów przeprowadziła się na wybrzeże, gdzie podjęła pierwszą pracę w Pomorskim Centrum Reumatologicznym im. dr Jadwigi Titz – Kosko. W 2009 rozpoczęła studia trzeciego stopnia w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym zakończone obroną pracy doktoranckiej pt.: Ocena wpływu elektrostymulacji typu TENS na przebieg porodu naturalnego w porównaniu do wpływu imersji wodnej na przebieg porodu. Były to pierwsze polskie badania dotyczące skuteczności metody TENS w uśmierzaniu bólu porodowego.

Od 2012 r. prowadzi szkolenia dla ciężarnych, ale także dla pracowników oddziałów położniczych w całej Polsce, z zakresu stosowania TENS w czasie porodu. W czasie studiów pracowała na oddziale położniczym i sali porodowej w Klinice Położnictwa GUMed. W czasie swojej pracy towarzyszyła kobietom przy porodach, a także zajmowała się fizjoterapią kobiet po porodzie. Jednocześnie od 2008 roku jest zatrudniona na w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku, najpierw jako wykładowca, a po obronie doktoratu jako adiunkt na wydziale Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu. Między 12.20115 a 09.2016 pełniła również funkcję prodziekana ds. studentów w tejże szkole.
Była wykładowcą na licznych kursach organizowanych przez Fundację Rodzić po Ludzku. Współpracuje ze szkołami rodzenia z Trójmiasta, prowadząc dla ciężarnych warsztaty obejmujące swą tematyką profilaktykę wysiłkowego nietrzymania moczu i fizjoterapii połogowej. Ukończyła wiele kursów dotyczących fizjoterapii kobiet w ciąży i połogu, lecz w dalszym ciągu aktywnie poszukuje wiedzy i szkoli się dalej. Jest autorką i współautorką wielu artykułów oraz tematów wystąpień na krajowych i międzynarodowych konferencjach.
Od 2015 roku prowadzi również własną działalność gospodarczą, której główną dziedziną jest fizjoterapia ginekologiczna i położnicza, ale również pomoc przy porodach. Jest promotorką kilkudziesięciu prac licencjackich.

Ewa Grymel
506134266

INSTRUKTOR PILATES

HANNA

ANIA
Pasjonatka aktywność fizycznej w jej prozdrowotnej formie.

hanna.jpg
Trener Pilates Hanna Orłowska absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi w pracowni Ekologii i Toksykologii. Odkąd pamiętam jestem związana z tzw. zrównoważonym zdrowym stylem życia, w szerokim pojęciu. Jestem tez Instruktorem Nordic Walking. Moja pasją jest tez pływanie i transport rowerowy codzienny jak i turystyczny. Jestem pasjonatką różnych aktywności, zakochana w pilatesie dającego idealna bazę do uprawiania innych sportów, a przede wszystkim dla naszego zdrowia na co dzień, oraz będącego profilaktyka wielu innych problemów zdrowotnych. Pracujemy w nurcie szkoły Open Mind.

AJURWEDA

DOROTA
kosmetolog, specjalista holistycznych terapii skoncentrowanych na twarzy

DOROTA
kosmetolog, specjalista holistycznych terapii skoncentrowanych na twarzy

Image
Prof. Dorota Kamińska-Jones jest kosmetologiem, specjalistą holistycznych terapii skoncentrowanych na twarzy. Jest certyfikowaną w Indiach konsultatką Ajurwedy, kosmetologiem ajurwedyjskim, refleksologiem twarzy, certyfikowaną w Wielkiej Brytanii trenerką jogi twarzy. Traktuje człowieka holistycznie, wedle rozumienia Ajurwedy, że człowiek to całość, mikrokosmos składający się z ciała, rozumu i duszy. Wiele problemów zdrowotnych ma swoje źródło w zaburzeniach równowagi na wielu poziomach, z których część może być zupełnie nieuświadomiona. Podejście holistyczne pozwala na pełniejsze zrozumienie własnego organizmu i podjęcie odpowiednich działań.

activEK - Centrum Zdrowego Człowieka

Oferta

Kontakt

activEK – Centrum Zdrowego Człowieka
81-584 Gdynia - Mały Kack
ul. Olgierda 125a/2 (I  piętro)

tel. kom. +48 501 546 150
e-mail: ek@acivek.pl

Fizjoterapia uroginekologiczna
tel. +48 506 134 266

opinie-trojmiasto-png.png
Copyright © 2024 ACTIVEK – CENTRUM ZDROWEGO CZŁOWIEKA.