activEK – Centrum Zdrowego Człowieka

Terapia logopedyczna i rehabilitacja słuchu

LOGOPEDA I REHABILITACJA SŁUCHU

Terapia logopedyczna i rehabilitacja słuchu profilaktyką, diagnozą, terapią logopedyczną (min dyslalii, orm) i surdologopedyczną dzieci, młodzieży i dorosłych z wadami wymowy, zaburzeniami mowy i komunikacji.

  • Badania słuchu fizjologicznego – badania przesiewowe (audiometria tonalna i obrazkowa).
  • Diagnozy w kierunku centralnych zaburzeń przetwarzania słuchowego CAPD, dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, z dysleksją, z ADHD, z zaburzeniami koncentracji, z zaburzeniami uwagi i pamięci słuchowej, z trudnościami w zrozumieniu i wykonywaniu poleceń, dla osób z nadwrażliwością na dźwięki, dla osób dorosłych pracujących głosem.
  • Trening słuchowy Johansena – dla dzieci i dorosłych
  • Rehabilitację, wychowanie słuchowe i treningi słuchowe dla pacjentów z wadami słuchu, z implantami ślimakowymi.
  • Dogoterapię – formę wspierającą terapię logopedyczną.
  • Warsztaty radiowe dla dzieci – newsroom kids. Zabawy wspomagające mowę i komunikację.

Edyta Stańczyk

Współpracuje z pomorskim centrum słuchu i mowy Medincus, Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach, ze specjalistami m.in z foniatrą, laryngologiem, otolaryngologiem pedagogiem, psychologiem klinicznym, neurologiem, fizjoterapeutami i innymi. Posługuje się technikami badań audiologicznych. Jest terapeutą treningu słuchowego Johansena i dogoterapeutą. Organizuje szkolenia poświęcone tematowi CAPD. W terapii logopedycznej wykorzystuje m.in elementy dogoterapii (terapia indywidualna).
Prowadzi zajęcia z higieny i emisji głosu min dla osób pracujących głosem, w tym dla dziennikarzy radiowych i tv. Realizuje autorski program dla dzieci - newsroom kids/małyreporter. Warsztaty radiowe dla najmłodszych. Dzieli się doświadczeniem zdobytym w pracy na antenie radiowej. Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach.
logosactivek.png

Oferta

opinie-trojmiasto-png.png

Kontakt

activEK – Centrum Zdrowego Człowieka
ul. Szyprów 4 (obok osiedla Nowe Orłowo)
81-561 Gdynia Orłowo

tel. kom. +48 501 546 150
e-mail: ek@acivek.pl

Fizjoterapia uroginekologiczna
tel. +48 506 134 266

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copyright © 2022 ACTIVEK – CENTRUM ZDROWEGO CZŁOWIEKA.